Gayrİmenkul Sektörü


BA Danışmanlık olarak ülkemizin hızlı büyüyen sektörlerinden birisi olan inşat ve gayrimenkul sektörlerinde tarım ve sanayi firmalarının ihtiyaç duyduğu arsaların temini için hizmet vermekteyiz. Arsa temini çalışmaları kapsamında ayrıca ihtiyaç duyulan bina ve tesislerin inşası ve işgücü uzmanlığının temini sırasında da birlikte çalıştığı firmalara yardımcı olmaktadır.


Şirketimiz arsa ve bina teminini yanı sıra gerekli belge ve izinlerin de alımı sırasında birlikte çalışıtğı firmalara danışmanlık desteği vermektedir.


Şirketimizin gayrimenkul sektöründeki bir diğer misyonu da hem kamu projelerinde hem de özel sektör projelerinde ihtiyaç duyulan çeşitli inşaat malzemelerinin lojistiğini sağlamak ve yurdışından uyun fiyata çeşitli inşaat ve yapı malzemesi ürünlerini temin etmektedir.


Gerçekleştirdiği yatırımlar ile Türkiye’nin çevreye duyarlı bir şekilde kalkınmasına katkıda bulunmayı ilke edinmiş olan BA Danışmanlık’ın özellikle elektrik enerjisi ve geri dönüşüm sektörlerinde gerçekleştirmiş olduğu santral inşası sürecini de firmamızın gayrimenkul sektörü uzmanları bilfiil yönetmiştir.


BA Consulting