İlaç üretimi , Ruhsatlanması , Pazarlaması ve Dağıtımı


BA Danışmanlık olarak yurtiçi ve yurtdışı taleplere uygun olarak ilaç üretimi yapıyoruz. Tüm ürünlerimiz Sağlık Bakanlığına tabiidir. Ayrıca cGMP kurallarına uygun olarak kurulmuş kalite sistemi altında uygun ekipmanlar ile üretilir. Üretim yöntemi ve formülasyonlar müşterinin vermiş olduğu şekilde tüm inproses kontrolleri yapılarak uygulanır ve müşterinin verdiği bitmiş ürün spesifikasyonlarına göre analiz edilerek satışı serbest bırakılır.


Firmamız ayrıca bağımsız olarak analiz hizmeti vermektedir. Bu kapsamda kimyasal madde ve ilaç analizleri (Nem tayinleri, Miktar tayinleri, İmpürite Analizleri, Tanıma Testleri, HPLC, UPLC, GC, KF, NIR ve rutin test cihazları ile), su kimyasal analizleri, su mikrobiyolojik analizleri, hava mikrobiyolojik kontrolleri ve hava partikül ölçümleri yapmaktayız.


Tüm yeni ürünlerimiz ve istek dâhilinde yapmış olduğumuz analizler, cGMP kurallarına uygun olarak valide edilir ve düzenli aralıklar ile re - validasyonları yapılmaktadır. Üretim hizmetinin bir parçasıdır. Ayrıca her ürün üretim ve analizinin rutin olarak stabilitede takibi yapılmaktadır.


Ayrıca analiz hizmetinin içine dahil olan analiz yönetimi validasyonu hizmeti ile kullanılan bütün analiz yöntemleri tüm Dünya'da geçerli en son yöntemlere göre valide edilerek test sonuçlarının güvenirliğinden emin olunmaktadır


İlaç üretimi ve ürün analizinin dışında BA Danışmanlık olarak hem kamunun hem de özel sektörün ihtiyacı olan ilaçları ve çeşitli medikal cihazları ülkemiz için ithal etmekteyiz. Kendi ithalatımız dışında, diğer ilaçlar için de ruhsatlandırma danışmanlığı hizmeti vermekteyiz. Özellikle sağlık ve çevre bakanlıklarının ihtiyacı olan ürünlerin ithalatı ve yurtiçinde pazarlanması sürecinde alanında profesyonel ekibimizle müşterilerimize en iyi çözümleri sunmaktayız.

BA Consulting