Gıda Takvİyesİ Üretİmİ , Ruhsatlanması , Pazarlaması ve Dağıtımı


2015 yılında takviye edici gıda üretimi, pazarlaması ve satışı için faaliyete geçen firmamız, aynı zamanda Türkiye’nin pazarda bulunan lider kuruluşlarına fason üretim yapmaktadır.


Türkiye’nin önde gelen takviye edici gıda üretim firmalarından biri olan firmamız doğru hammadde temini, iyi üretim koşulları ve etik pazarlama kurallarına uymayı en önemli değerler olarak benimsemiştir.


Özellikle son yıllarda AR-GE alanında yapılan yatırımlar ve TÜBİTAK’tan aldığı projelere yoğunlaşan firmamız 1 projeyi tamamlamış ve diğer projeler üzerinde çalışmalarına devam etmektedir. Gerek AR-GE laboratuvarı gerekse kalite kontrol laboratuvarı bu projeler dorultusunda kendisini yenilemiş ve üretilen tüm ürünlerin doğruluğu kontrol edilebilir düzeye gelmiştir. Gelişmiş AR-GE laboratuvarımız ve firmamız, Türkiye’mizin zengin bitki örtüsünden geliştireceği yeni ürünlerle adını sıkça duyuracaktır.


Türkiye’nin önümüzdeki dönemde takviye edici gıdalar konusunda etik çalışan, insan sağlığını her değerin önüne koyan, ticari kaygıları önde tutmayan bilinçli üreticilere, pazarlamacılara ve satıcılara ihtiyacı vardır. Bu değerlere sahip çıkılarak, insan sağlığına desteği kaçınılmaz olan takviye edici gıdalar güvenle kullanılacak ve toplum sağlığına olumlu etkileri olacaktır.


Bu güne kadar olduğu gibi bundan sonra da insan sağlığının hassasiyetini en üst düzeyde önemseyen firmamız, çalışmalarıyla insana ve yaşama değer katmaya devam edecektir.


BA Consulting