Hayvan Sağlığı İlaçlarının Üretİmİ

BA Danışmanlık olarak hayvanlarda seyretmekte olan; viral, bakteriyel, paraziter ve mikoplazmik hastalıklara karşı koruma amaçlı aşı, tedavi ve koruma amaçlı antiserum ve teşhis amaçlı antijen üretimlerini yapmaktayız. Ayrıca veteriner alanda kullanılmakta olan ilaç üretimini de yapmaktayız.

Ayrıca kendi üretmediğimiz ürünlerin ithalatını da yapmaktayız. Bu çerçevede ülkemizde hayvan sağlığı alanında ihtiyaç duyulan ürünlerin ithalatında kalite ve uygun fiyatı bir arada sağlamayı ilke edinmiş bir yaklaşıma sahibiz

Ülkenin kendi alanındaki en iyi uzmanlarını bir araya getirerek hem üretim, hem de araştırma hem de ürün ithalatında gereken önemi ve dikkati gösteren BA Danışmanlık ülkemizde hayvan sağlığı ürünlerinin belirlenen kalitede olması, hedef hayvanlarda güvenle kullanılabilmesi ve istenilen etkinliği göstermesi için azami bir çaba göstermektedir. Bu amaçla hem ürettiği hem de ithal ettiği ürünlerin tamamında gerekli kalite belgeleri mevcuttur.

Oluşturulan Kalite sisteminde referenslerimiz Bakanlığımızın mevcut mevzuatı, uluslar arası GMP(İyi İmalat Uygulamaları), GLP (İyi Laboratuar Uygulamaları) standartıdır. 

BA Consulting